LNX2G332MSEGBN
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G332MSEGBN
LNX2G332MSEGBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G332MSEGBN, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile güç uygulamaları, enerji depolama devreleri ve düşük frekans filtrasyonu için tasarlanmıştır. Vida terminalli chassis mount yapısı sayesinde yüksek güç düzeyindeki endüstriyel devrelere sabitlenmesi kolaydır. 85°C'de 20000 saat ömür süresi ve -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı genel amaçlı uygulamalarda güvenilir performans sağlar. 10 kHz'de 13.44 A ripple akım kapasitesi yüksek frekans uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V