LNX2G272MSEHBB
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNX2G272MSEHBB
LNX2G272MSEHBB Hakkında
Nichicon LNX2G272MSEHBB, 2700 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile panel montajı için tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerde kullanılır. ±20% tolerans ile 85°C sıcaklıkta 20000 saat ömür garantisi sunar. 11.34 A @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 8.1 A @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi vardır. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve radyal kutu paketinde polar yapıdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.34 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V