LNX2G272MSEGBB
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G272MSEGBB
LNX2G272MSEGBB Hakkında
Nichicon LNX2G272MSEGBB, 2700 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve -25°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında 20000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 11.48 A ve 120 Hz'de 8.2 A ripple current kapasitesine sahip olan bu komponent, genel amaçlı güç kaynağı, invertör, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V