LNX2G222MSEFBN
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G222MSEFBN
LNX2G222MSEFBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G222MSEFBN, 2200 µF kapasitanslı ve 400V rated voltage'a sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tasarımıyla endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 85°C'de 20000 saat yaşam süresine sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektrik devrelerinde güç kaynağı filtreleme, EMI/RFI bastırma ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip ve ±20% toleransla üretilen komponent, 10 kHz'de 9.8 A ve 120 Hz'de 7 A ripple akım değerlerine dayanabilir. Polar yapısından dolayı doğru yönde bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V