LNX2G222MSEF
CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G222MSEF
LNX2G222MSEF Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G222MSEF, 2200µF kapasitansına ve 400V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminals ile bağlantı sağlayan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C sıcaklıkta 20000 saatlik ömrü ile güvenilir çalışma sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında stabil performans gösterir. 10 kHz'de 13.02 A ve 120 Hz'de 9.3 A ripple current kapasitesi sayesinde, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V