LNX2G182MSEFBN
CAP ALUM 1800UF 20% 400V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNX2G182MSEFBN
LNX2G182MSEFBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G182MSEFBN, 1800 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminals ile chassis mount yapısına sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda enerji depolama, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde tercih edilir. 85°C'de 20000 saat ömür süresi, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı, 10 kHz'de 8.4A ripple akım toleransı ve ±20% kapasite toleransı ile belirtilmiştir. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile devreye bağlanmalıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V