LNX2G152MSEFBN
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G152MSEFBN
LNX2G152MSEFBN Hakkında
Nichicon LNX2G152MSEFBN, 1500µF kapasitansa sahip 400V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 20000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 10 kHz'de 7.42A, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 5.3A'dır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devre tasarımlarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.42 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V