LNX2G152MSEFBB
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G152MSEFBB
LNX2G152MSEFBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G152MSEFBB, 1500 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajı ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount montajını destekler. ±20% tolerans ve -25°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 20000 saat ömür süresi garantisi sunar. 10 kHz'de 7.42 A, 120 Hz'de 5.3 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalar gibi genel amaçlı kullanımlara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.42 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V