LNX2G152MSEF
CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G152MSEF
LNX2G152MSEF Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNX2G152MSEF, 1500 µF kapasitansı ve 400 V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 85°C'de 20000 saat ömür süresi garantisinde genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde tercih edilir. -25°C ile 85°C arasında çalışır. 10 kHz'de 9.52 A ve 120 Hz'de 6.8 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V