LNX2G123MSEJBB
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNX2G123MSEJBB
LNX2G123MSEJBB Hakkında
Nichicon LNX2G123MSEJBB, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V DC rated voltajda çalışan bu kondansatör, chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile tedarik edilir. -25°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan komponent, 10 kHz'de 35.7A ve 120 Hz'de 25.5A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve elektrik enerjisi dönüştürücülerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V