LNUN7562MSEJBN
CAP ALUM 5600UF 20% 525V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNUN7562MSEJBN
LNUN7562MSEJBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNUN7562MSEJBN, 5600 µF kapasitansı ve 525V nominal voltajı ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalli radyal kutulu kasa içinde sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% toleransı ile 17.5 A (120 Hz) ve 24.5 A (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, konvertörler ve elektrik kontrol sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 525 V