LNUN7472MSEHBB
CAP ALUM 4700UF 20% 525V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNUN7472MSEHBB
LNUN7472MSEHBB Hakkında
Nichicon LNUN7472MSEHBB, 4700 µF kapasitansı ve 525 V nominal voltajı ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısına sahip bu komponent, genel amaçlı kullanımlarda elektrik enerjisini depolama, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devrelerinde filtre görevi yapar. ±20% toleransı ile -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür ömrüne sahiptir. 10 kHz'de 21.28 A, 120 Hz'de 15.2 A ripple akım kapasitesi ile endüstriyel uygulamalar için güvenilir performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.28 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 525 V