LNUN7332MSEHBB
CAP ALUM 3300UF 20% 525V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNUN7332MSEHBB
LNUN7332MSEHBB Hakkında
Nichicon LNUN7332MSEHBB, 3300 µF kapasitansına ve 525 V rated voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminallı (Radial, Can - Screw Terminals) pakette sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile düşük ve yüksek frekans ripple akım değerleri sırasıyla 120 Hz'de 12.1 A ve 10 kHz'de 16.94 A'dir. Yüksek voltaj uygulamaları, güç kaynakları, filtreleme ve depolama devreleri gibi endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 525 V