LNUN7272MSEHBN
CAP ALUM 2700UF 20% 525V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNUN7272MSEHBN
LNUN7272MSEHBN Hakkında
Nichicon LNUN7272MSEHBN, 2700µF kapasitanslı, 525V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount kasa tipi ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 10 kHz'de 14.84A ve 120 Hz'de 10.6A ripple akım kapasitesine sahiptir. Yüksek voltaj uygulamaları, güç kaynakları ve filtreleme işlemleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.84 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 525 V