LNUN7222MSEGBN
CAP ALUM 2200UF 20% 525V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNUN7222MSEG
LNUN7222MSEGBN Hakkında
Nichicon LNUN7222MSEGBN, 2200µF kapasitansı ve 525V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile chassis mount tasarımında üretilmiştir. 5000 saatlik ömrü 105°C'de belirtilen bu kondansatör, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışır. ±20% toleransı ile tasarlanmış olup, 10 kHz'de 12.88A ve 120 Hz'de 9.2A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 525 V