LNUN7152MTEG
CAP ALUM 1500UF 20% 525V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNUN7152MTEG
LNUN7152MTEG Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNUN7152MTEG, 1500 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 525V voltaj için tasarlanmış bu komponent, chassis mount tipinde screw terminal bağlantısı kullanır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olan cihaz, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garanti eder. Yüksek ripple current kapasitesi (10.08A @ 10kHz) sayesinde güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans değeri ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 525 V