LNUN7152MSEGBN
CAP ALUM 1500UF 20% 525V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNUN7152MSEGBN
LNUN7152MSEGBN Hakkında
Nichicon LNUN7152MSEGBN, 1500 µF kapasitanslı, 525V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) güvenilir çalışma sağlar. 5000 saat yaşam süresi ile 105°C'de kullanılabilir. 10 kHz'de 10.08 A ve 120 Hz'de 7.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 525 V