LNU2W562MSEJBN
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2W562MSEJBN
LNU2W562MSEJBN Hakkında
Nichicon LNU2W562MSEJBN, 5600 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltajda tasarlanmış ve ±20% toleransla üretilmektedir. Şasiye monte edilen bu komponent, vida terminal bağlantı noktalarına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 27.44 A, 120 Hz'de 19.6 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme, enerji depolama ve enerji faktörü düzeltmesi amaçlarıyla kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V