LNU2W562MSEJBB
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2W562MSEJBB
LNU2W562MSEJBB Hakkında
Nichicon üretimi LNU2W562MSEJBB, 5600µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile tasarlanmış bu komponentin ±20% tolerance değeri bulunmaktadır. Screw terminals ile chassis mount konfigürasyonunda sunulan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömürlendirme yapılmıştır. 10 kHz'de 27.44A, 120 Hz'de ise 19.6A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel devrelerde yaygın olarak kullanılan bu polar kondansatör, yüksek voltaj uygulamaları için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V