LNU2W472MTEG
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2W472MTEG
LNU2W472MTEG Hakkında
Nichicon LNU2W472MTEG, 4700µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Chassis mount radial can tipi kasa ile screw terminals bağlantısına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertör devreleri ve yüksek voltaj filtreleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile sağlanan komponentin çalışma sıcaklığı -40°C ile 105°C arasında değişmektedir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantili olup, 10 kHz'de 25.9A ve 120 Hz'de 18.5A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V