LNU2W472MSEHBN
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2W472MSEHBN
LNU2W472MSEHBN Hakkında
Nichicon LNU2W472MSEHBN, 4700 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi yapılı bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömrü garantilidir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 25.06 A ve 120 Hz'de 17.9 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel kontrollerve yüksek voltajlı uygulamalarda kullanılmak üzere uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V