LNU2W332MTEH
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2W332MTEH
LNU2W332MTEH Hakkında
Nichicon LNU2W332MTEH, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalli şasi montajı sayesinde sabit kuruluma uygun, güç kaynakları, endüstriyel invertörler ve yüksek voltajlı DC sistemlerinde filtreleme ve enerji depolama için tercih edilir. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 5000 saatlik ömür ile güvenilir performans sunmaktadır. 10 kHz'de 20.16 A ve 120 Hz'de 14.4 A ripple akım taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.16 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V