LNU2W272MSEG
CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNU2W272MSEG
LNU2W272MSEG Hakkında
Nichicon LNU2W272MSEG, 2700µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount, screw terminal bağlantı ile gelen bu komponentin ±20% tolerans değeri vardır. 5000 saatlik ömürlü ürün (105°C'de), -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10 kHz'de 18.34A ripple current kapasitesi ve 120 Hz'de 13.1A ripple current rating'i ile güç kaynakları, endüstriyel elektronik devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite ile bağlanması gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.34 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V