LNU2W103MSEJBB
CAP ALUM 10000UF 20% 450V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNU2W103MSEJBB
LNU2W103MSEJBB Hakkında
Nichicon LNU2W103MSEJBB, 10000 µF kapasitansı ve 450V rated voltage ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına uygundur. Genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip olan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığında 5000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 38.22 A ve 120 Hz'de 27.3 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 38.22 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V