LNU2H682MTEJ
CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H682MTEJ
LNU2H682MTEJ Hakkında
Nichicon LNU2H682MTEJ, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltaj ile yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantısı ile chassis montajı yapılabilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömüre sahiptir. 10 kHz'de 25.9A ripple current kapasitesi ile AC filtrelemelerde, güç kaynakları ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V