LNU2H681MTEF
CAP ALUM 680UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H681MTEF
LNU2H681MTEF Hakkında
Nichicon LNU2H681MTEF, 680 µF kapasiteli ve 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisinde bulunur. Düşük frekansta 120 Hz'de 4 A, yüksek frekansta 10 kHz'de 5.6 A ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V