LNU2H562MSEJBN
CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H562MSEJBN
LNU2H562MSEJBN Hakkında
Nichicon LNU2H562MSEJBN, 5600 µF kapasitansına ve 500V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, screw terminal montajı ile chassis mount uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans değeri ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi ile güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı DC filtreleme uygulamalarında kullanılır. 10 kHz'de 22.12 A ripple current kapasitesi ve -40°C ile 105°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığı sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V