LNU2H472MTEJ
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H472MTEJ
LNU2H472MTEJ Hakkında
Nichicon LNU2H472MTEJ, 4700 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamaları için tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminal bağlantısına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. Ripple current özellikleri 10 kHz'de 19.46A ve 120 Hz'de 13.9A'dir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devre uygulamaları ve yüksek voltaj endüstriyel elektronik sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.46 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V