LNU2H392MSEHBB
CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H392MSEHBB
LNU2H392MSEHBB Hakkında
Nichicon LNU2H392MSEHBB, 3900 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminalli paketlemede sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi ile endüstriyel ve güç elektronik devrelerinde yüksek voltaj filtrasyonu, enerji depolama ve EMI bastırma görevlerinde yer alır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arası geniş çalışma sıcaklığı aralığı sunmaktadır. 10 kHz'de 17.36 A ripple akım kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında 12.4 A kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V