LNU2H332MTEH
CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNU2H332MTEH
LNU2H332MTEH Hakkında
Nichicon LNU2H332MTEH, 3300 µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajı için tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ile uzun süreli çalışma için uygundur. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 10 kHz'de 15.26 A ve 120 Hz'de 10.9 A ripple akım kapasitesine sahip olup, ±20% toleransla üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V