LNU2H332MSEG
CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H332MSEG
LNU2H332MSEG Hakkında
Nichicon LNU2H332MSEG, 3300µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı sistemi ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C) ile güvenilir depolama ve filtreleme uygulamaları için tasarlanmıştır. 10 kHz'de 15.26A, 120 Hz'de 10.9A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 105°C) sayesinde endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V