LNU2H272MTEH
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H272M
LNU2H272MTEH Hakkında
Nichicon LNU2H272MTEH, 2700 µF kapasitansı ve 500V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır. 105°C'de 5000 saat ömür süresi ile tanımlanmış olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% toleransında üretilen kondansatör, 10 kHz'de 13,44 A ve 120 Hz'de 9,6 A ripple akımı yönetebilir. Yüksek gerilim uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V