LNU2H272MSEGBN
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H272MSEGBN
LNU2H272MSEGBN Hakkında
Nichicon LNU2H272MSEGBN, 2700µF kapasitansı ve 500V rated voltage'a sahip chassis mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile doğrudan panel montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür süresi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 13.44A ripple current kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında da 9.6A (120 Hz) endüstüyel güç sistemlerinde etkin şekilde çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V