LNU2H222MSEHBN
CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H222MSEHBN
LNU2H222MSEHBN Hakkında
Nichicon LNU2H222MSEHBN, 2200 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantisi bulunmaktadır. 10 kHz'de 11.9 A, 120 Hz'de 8.5 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, enerji depolama ve filtreleme devreleri gibi alanlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V