LNU2H222MSEHBB
CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H222MSEHBB
LNU2H222MSEHBB Hakkında
Nichicon LNU2H222MSEHBB, 2200 µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türüne sahip chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple current kapasitesi 10 kHz'de 11.9 A, 120 Hz'de 8.5 A'dir. Endüstriyel, ticari ve consumer elektronik sistemlerinde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V