LNU2H182MSEHBN
CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H182MSEHBN
LNU2H182MSEHBN Hakkında
Nichicon LNU2H182MSEHBN, 1800 µF kapasitansa sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal ile chassis mount yapıda sunulan bu komponent, ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 10.36 A ve 120 Hz'de 7.4 A ripple current kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V