LNU2H152MTEF
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H152MTEF
LNU2H152MTEF Hakkında
Nichicon LNU2H152MTEF, 1500µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal montajı ile chassis mount konfigürasyonuna sahip olan bu komponentin ±20% toleransı vardır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 9.24A ve 120 Hz'de 6.6A ripple akım değerleri ile endüstriyel ve genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Kutuplu yapısı doğru polarite ile bağlanmasını gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.24 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V