LNU2H152MSEGBN
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H152MSEGBN
LNU2H152MSEGBN Hakkında
Nichicon LNU2H152MSEGBN, 1500µF kapasitanslı, 500V voltaj değerlendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vida terminalli (screw terminals) kasa tasarımı ile şasi montajı için uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 10 kHz'de 9.24A ve 120 Hz'de 6.6A ripple akım taşıyabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür süresi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.24 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V