LNU2H122MSEGBN
CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H122MSEGBN
LNU2H122MSEGBN Hakkında
Nichicon LNU2H122MSEGBN, 1200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilim ile tasarlanmış ve radial vida terminal bağlantısı ile chassis monte edilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 5000 saat ömür süresi 105°C'de belirtilmiş olup, yüksek ripple akım dayanımına (7.98A @ 10kHz, 5.7A @ 120Hz) sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve ses frekans uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V