LNU2H122MSEFBB
CAP ALUM 1200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2H122MSEFBB
LNU2H122MSEFBB Hakkında
Nichicon LNU2H122MSEFBB, 1200µF kapasitanslı, 500V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yer alır. ±20% tolerans ile 5000 saat ömür garantisi sunan komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 7.98A, 120 Hz'de 5.7A ripple akım kapasitesi ile düşük ve yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V