LNU2G822MSEJ
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2G822MSEJ
LNU2G822MSEJ Hakkında
Nichicon LNU2G822MSEJ, 8200 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tasarımda screw terminal bağlantı özelliğine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 105°C'de 5000 saatlik ömür ile tasarlanmış olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 32,34 A ve 120 Hz'de 23,1 A ripple current kapasitesine sahiptir. Chassis mount montaj tipi sayesinde sabit uygulamalarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32.34 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V