LNU2G822MSEHBB
CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2G822MSEHBB
LNU2G822MSEHBB Hakkında
Nichicon LNU2G822MSEHBB, 8200 µF kapasitesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Radyal, vida terminalli kasa türünde şasi montaj için uygun olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmakta, 10 kHz'de 33.88 A ve 120 Hz'de 24.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransla sağlanan bu komponentin kutup pozitif/negatif şekilde belirlenmiş olup, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.88 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V