LNU2G682MTEJ
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNU2G682MTEJ
LNU2G682MTEJ Hakkında
Nichicon LNU2G682MTEJ, 6800 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount türü screw terminals ile bağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 26.32 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 18.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Power supply filtreleme, DC link uygulamaları ve düşük frekans sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 26.32 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V