LNU2G682MSEHBB
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2G682MSEHBB
LNU2G682MSEHBB Hakkında
Nichicon LNU2G682MSEHBB, 6800 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin işletme sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 27.3 A, 120 Hz'de 19.5 A'dir. Güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel kontrol üniteleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan genel amaçlı kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V