LNU2G392MSEHBN
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2G392MSEHBN
LNU2G392MSEHBN Hakkında
Nichicon LNU2G392MSEHBN, 3900 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Vida terminali ile chassis mount edilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 20.02 A ve 120 Hz'de 14.3 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V