LNU2G392MSEH
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2G392MSEH
LNU2G392MSEH Hakkında
Nichicon LNU2G392MSEH, 3900 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıya ve chassis mount yapısına sahip olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 20.02 A ve 120 Hz'de 14.3 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve endüstriyel elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V