LNU2G332MSEGBB
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2G332MSEGBB
LNU2G332MSEGBB Hakkında
Nichicon LNU2G332MSEGBB, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanmış ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. Chassis mount tipi vida terminalleri sayesinde panel montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 19.04 A, 120 Hz'de 13.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılan endüstriyel ve profesyonel ekipmanlar için uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V