LNU2G123MSEJBN
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2G123MSEJBN
LNU2G123MSEJBN Hakkında
Nichicon LNU2G123MSEJBN, 12000 µF kapasitansı ve 400 V rated voltage'ı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount yapısunda sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömüre sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 42.14 A ve 120 Hz'de 30.1 A ripple current yeterlilik gösterir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V