LNU2G103MSEJBN
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNU2G103MSEJBN
LNU2G103MSEJBN Hakkında
Nichicon LNU2G103MSEJBN, 10000 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi bağlantı sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 5000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilmiştir. Yüksek ripple current kapasitesiyle (36.26 A @ 10 kHz) güç kaynakları, invertörler, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır. Genel amaçlı uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36.26 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V