LNT2W822MSEJBN
CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2W822MSEJBN
LNT2W822MSEJBN Hakkında
LNT2W822MSEJBN, Nichicon tarafından üretilen 8200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu komponentin toleransı ±20% olup, çift terminal vida bağlantısı (screw terminals) kullanır. Gövde tipi radyal, kutu şeklindedir ve chassis montajına uygun tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi sunar. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, düşük frekansta (120 Hz) 32.5A, yüksek frekansta (10 kHz) 45.5A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 45.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V